Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Obec Skotnice
ObecSkotnice

Podnikatelská činnost

AUTOKAROSÁRNA - Libor Šmiřák

Provádí veškeré autokarosářské služby osobních automobilů
Výměny a opravy: blatníků, prahů, kapot, podběhů, čelních skel
Opravy havarovaných i zkorodovaných vozů

AUTOOPRAVNA – Radomil Sopko

Opravy osobních a dodávkových vozů, opravy a údržba autoklimatizací, mechanické opravy evropských i japonských značek, pneuservis, autodiagnostika, montáž tažných zařízení, parkovacích asitentsů, geometrie, příprava na STK

BRUSÍRNA – Josef Trnka

Provozovna se zabývá jemným broušením kovů, broušením hřídelí, klikových hřídelí na hrotové brusce BU 31.

GAPO – Galia, s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod s ponožkami. V sortimentu obchodu naleznete ponožky pánské, dámské, dětské, stretchové, sportovní, zimní, vlněné, pracovní 100% bavlněné, thermo a zdravotní, stretchové a vlněné podkolenky, dětské punčocháče DOTEX, silonkové ponožky, podkolenky a punčocháče ARIADNE.

GMP MIX, a.s.

Stavební firma nabízí: stavební poradenství s projekční činností, rekonstrukce domů, bytových jader, interiérů, zednické práce, sádrokartony, obklady a dlažby, venkovní zpevněné plochy, zemní práce, práce traktorem s návěsem 3t, drcení stavebních sutí malého rozsahu.

INSTALATÉRSKÉ PRÁCE – Petr Chýlek a Petr Brož

Profesionální instalatéři, topenáři a plynaři nejen pro Skotnici, ale i okolí jsou připraveni řešit veškeré přání a problémy.

KLASICKÁ RUČNÍ ŘEMESLA – Petr Droščín

Výrobním programem je vazba a tisk diplomových a bakalářských prací, zhotovení jídelních lístků, práce knihařské, vazba – převazba knih, rámování, paspartování obrazů, tisk, kopírování, potisk předmětů, kartonáž a reklama.

Malby, nátěry, dekorativní nástřiky - Štefan Janko

Firma provádí zateplování, rekonstrukce koupelen na klíč, rekonstrukce bytů a domů na klíč, pokládku obkladů a dlažby, dekorativní nástřiky, nátěry konstrukcí, nátěry fasád, malování a práce s vysokotlakým stříkacím zázemím.

MORAVIA TREND, s.r.o.

Firma nabízí kompletní rekonstrukce komunikací, pokládku nového asfaltového koberce, frézování vozovek, pokládku a rekonstrukce chodníků včetně obrubníků, rekonstrukce a údržbu kanalizací, instalaci a údržbu dopravního značení, strojní čištění komunikací, autodopravu a zimní údržbu komunikací.

Pekařství, cukrářství – Eva Gilarová

Ručně vyráběné medové perníčky zdobené lidovými motivy nebo motivy na přání, např. Srdíčka, podkovičky, chaloupky, zvířátka, obrázky, ale i znaky a loga firem. Jsou nejen krásnou dekorací, ale lze si na nich i pochutnat.

POVODÍ ODRY, s.p.

Správa významných a určených drobných vodních toků a činnosti spojené se zjišťováním a hodnocením stavu povrchových a podzemních vod.

STAVEBNÍ PRÁCE – Radek Klimša

Nabízí kvalitní a profesionální stavební práce a spojené stavební činnosti, možnost zapůjčení lešení Ha-Ki, rámového lešení, trubek a stropních stojek. Firma je držitelem ISO 9001:2008.

SVARMETAL, s.r.o.

Společnost nabízí široký sortiment svářecí techniky, ručního nářadí a elektronářadí pro kutily i profesionály. Příslušenství v podobě svařovacích masek, spotřebního materiálu, svařovacích drátů, elektrod., atd. Firma disponuje velkými skladovými zásobami širokého sortimentu spojovacího a kotevního materiálu.

TESAŘSTVÍ – Tomáš Šeděnka

Firma se zabývá výrobou střech, altánů, chatek, pergol, přístřešků, sadrokartonů a stropů, bedněním střech a schodů.

ZAKO, s.r.o.

Výroba, kovovýroba, strojírenská výroba, CNC klempířské ohýbací stroje od 2 do 12 metrů délky, hydraulické ohýbačky pro klempíře, odvíjecí a dělící linky svitků plechu, podavače s rovnačkou a odvíječem k lisům, řemeslnické, zámečnické, svářečské, soustružnické a frézařské práce.

Služby

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
nahoru

Mohlo by Vás zajímat